Модернізація всипних обмоток асинхронних машин під час ремонту

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто аналіз залежності техніко-економічних показників асинхронних машин з всипними обмотками від типу застосованої обмотки; подаються приклади виконання обмоток різних типів, які забезпечують мінімізацію витрат міді без збільшення трудомісткості обмотувальних робіт. Одночасно забезпечується зменшення втрат у машинах, збільшення надійності та гарантійного терміну експлуатації зі збереженням їх номінальної потужності та коефіцієнта потужності. This article deals with the interrelationship of performance characteristics of the induction motors with the fillings windings that are dependent on the type of windings which are used during the repair; there are examples of the realization of the different types of windings that could provide the minimization of copper use without increasing the labor-intensiveness of the procedure. At the same time it provides the decrease of power lose, increase of reliable and the term of its operation in the motors with invariably power factor.

Чучман Ю. І. Модернізація всипних обмоток асинхронних машин під час ремонту / Ю. І. Чучман, Д. Максимович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 511 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 106-111. – Бібліографія: 7 назв.