Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблеми дистанційного навчання. Проаналізовано існуючі поширені системи тестування та перевірки знань студентів, з використанням web-технології. This Paper concerns to distance education. The analysis is done in the common testing and verification of student education area which is based on web-technologies system.

тестування знань, дистанційна освіта, knowledge testing, distance education

Шаховська Н. Б. Інтелектуально-інформаційна система діагностування рівня знань студентів з використанням веб-технологій / Н. Б. Шаховська, Д. М. Козловський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 689 : Інформаційні системи та мережі. – С. 246–254. – Бібліографія: 7 назв.