Військова еміграція ЗУНР у боротьбі за державність

Thumbnail Image

Розглянуто діяльність військової еміграції Західноукраїнської народної республіки в період між двома світовими війнами. З’ясовано місце і значення військової еміграції Західноукраїнської народної республіки у державно-соборному процесі творення України як незалежної країни. In the article activity of military emigration of West Ukrainian Folk Republic is considered in a period between two world wars. A place and role of military emigration of West Ukrainian Folk Republic is found out in the state cathedral process of creation of Ukraine as an independent country.

Фуртес О. О. Військова еміграція ЗУНР у боротьбі за державність / О. О. Фуртес // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 693 : Держава та армія. – С. 246–251. – Бібліографія: 14 назв.

Endorsement

Review