Двоточкова крайова задача для рівнянь із псевдодиференціальними операторами

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено коректність двоточкової крайової задачі для рівнянь з псевдодиференціальними операторами. Встановлено умови існування та єдиності розв’язку задачі. Доведено метричну теорему про оцінку знизу малих знаменників, які виникають під час побудови розв’язку задачі. The correctness of twopoint boundary value problem for the equations with the pseudo-differential operators is investigated. The conditions of existence and uniqueness of the solution of the problem are established. The metric theorem of lower bound estimation of characteristic determinant of the problem is proved.

Симотюк М. М. Двоточкова крайова задача для рівнянь із псевдодиференціальними операторами / М. М. Симотюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 200–206. – Бібліографія: 9 назв.