Синтез ідеальних кільцевих в'язанок методом супровідних матриць

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

На основі методу супровідних матриць поліномів та відповідних алгебричних перетворень з урахуванням властивостей циклічних груп в розширених полях Галуа розроблено вдосконалений алгоритм синтезу ідеальних кільцевих в'язанок. Ці алгебричні конструкції можуть бути застосовані для проектування кодів зі самоконтролем. Innovative synthesis of the Ideal Ring Bundles based on the polynomials accompany matrix method, including a property of cyclic groups in extensions of Galois fields and the appropriate algebraic techniques have been designed. These algebraic constructions provide opportunity to apply them to self-checking code design.

Велика О. Т. Синтез ідеальних кільцевих в'язанок методом супровідних матриць / О. Т. Велика, М. С. Міщенко, В. В. Різник // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 38–44. – Бібліографія: 5 назв.