Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано результати експериментального дослідження режимів роботи теплових чутливих елементів з постійною температурою, які виконані з платини і мають захисне покриття, з малим відношенням діаметра до довжини, і які застосовуються в газоаналітичних приладах. Result of experimental investigation of running regimes of thermal sensor with fixed temperature, which are made of platinum wire and have protective coating with small ratio of diameter to length, and which are implemented in gas analyzers, are considered in this paper.

Кріль О. В. Експериментальне порівняння режимів роботи теплових чутливих елементів газоаналітичних приладів / О. В. Кріль, Б. А. Кріль // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 84–91. – Бібліографія: 10 назв.