Видавництво Львівської політехніки

The article sets out to explore the salient semantic features and functional contiguity of performative predicates in English as distinct from other predicate types. It is suggested to provide a concise framework for the analysis of performatives in terms of semantics, structure, modality and illocutionary potential.

перформативний предикат, модусний предикат, автореферентність, авторефлексивність, інтенційність

Рядська Р. Функціонально-семантична параметризація перформативних предикатів в англійській мові / Розанна Рядська // Людина. Комп'ютер. Комунікація : збірник наукових праць / Національний університет "Львівська політехніка", Інститут комп'ютерних наук та інформаційних технологій, Кафедра прикладної лінгвістики. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 120–125. – Бібліографія: 33 назви.