Внутрішній економічний контроль реальних інвестицій

Уточнено роль контролю реальних інвестицій у системі внутрішнього економічного контролю підприємства. Запропоновано підсистему контролю реальних інвестицій, в основу якої покладено процесний підхід, системний аналіз і впровадження системи якості в керування підприємством, і як результат – оптимізація витрат на проведення контролю за здійсненням інвестиційного проекту. The role of control of real investments in a system of internal economical control has been defined more precisely. The subsystem of control of real investments has been suggested. In its base is a procession approach, systematical analysis and inculcation the system of quality into enterprise’s management, and as a result is the optimization of expenditures on caring out the control.

внутрішній економічний, контроль, інвестиційний проект, системний аналіз, процесний підхід, стандартизована система, керування якістю проекту, стандарт ІSO 9001: 2001, internal economic control, investment project, system analysis, procession approach, standard system of project quality, management, standard ІSO 9001: 2001

Куровська О. А. Внутрішній економічний контроль реальних інвестицій / О. А. Куровська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 186–192. – Бібліографія: 12 назв.