Система опрацювання медичних даних “дільничний терапевт”

Thumbnail Image

Проаналізовано дані, які опрацьовує дільничний терапевт. Детально розглянуто всі документи та звіти, які існують в предметній області, та обґрунтовано, що саме ненормалізовані відношення найадекватніше описують предметну область. За допомогою ненормалізованих відношень побудовано модель даних системи “Дільничний терапевт”. In the article there are analyzed the data which are studied by a district therapist. There are examined all documents and reports which exist in the subject area and it is proved that nested relations characterize the subject area the most adequately. By means of nested relations there is built the data model in the system “A district therapist”.

ненормалізовані відношення, вкладені відношення, nested relations, medicine

Григорович А. Г. Система опрацювання медичних даних “дільничний терапевт” / А. Г. Григорович, В. Г. Григорович, В. В. Пасічник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 653 : Інформаційні системи та мережі. – С. 71-101. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review