Thumbnail Image

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"

Abstract

Обґрунтовано визначення величини перепаду термоспонуканих тисків у газо-повітряному тракті теплогенерувального устаткування і біля верхівки димопровідної труби. In the article the method of determination the calculation size of overfall thermal pressures (TP) in gas tract of heat equipment and near the top of gas pipe is grounded.

Keywords

перепад термоспонуканих тисків, конвекційний струмінь, газоповітряний тракт, overfall of thermal pressures, convective stream, gas tract

Citation

Жуковський С. С. Термічно-тискові впливи в газоповітряному тракті теплогенерувального устаткування і димопровідній трубі / С. С. Жуковський, О. М. Довбуш // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 110–115. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review