Розглядається один із аспектів військової політики ОУН, зокрема, створення Дружин українських націоналістів як війскових частин для боротьби за державну незалежність України в роки Другої світової війни. Показано, що вояки ДУН стали важливим фактором українського національного впливу, а згодом і міцною основою для формування Української повстанської армії. The paper deals whith one of the aspects of military policy of OUN, in particular, creation of Teams of Ukrainian Nationalists as military units for the struggle for state independence of Ukraine during World War II. It is shown that TUN soldiers became an important factor of Ukrainian National influence and subsequently a strong basis for Ukranian Liberation Army.

Барановська Н. М. Формування та роль Дружин українських націоналістів у контексті визвольної боротьби українського народу в роки Другої світової війни / Н. М. Барановська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 408 : Держава та армія. – С. 99–104. – Бібліографія: 19 назв.