Енергозбереження при формуванні капілярно-пористої структури шкіри

Thumbnail Image

2002-03-26

Розробка нових технологій дає змогу ефективно впливати на формування капілярно-пористої структури шкіри, її властивості, а також масо-і енергозбереження при її виробництві. Розроблена і впроваджена у виробництво маловідхідна технологія одержання шкіряного напівфабрикату із сировини великої рогатої худоби дає змогу скоротити витрату шкіряної сировини на 5 т на 1 млн. дм2 готового продукту порівняно з традиційною технологією, а також витрати теплової енергії при вакуумному і конвективному сушінні відповідно на 2,9 і 20,0 ГДж.
The developing of new technologies gives a chance to influence effectively upon leather capillary-porous structure, its properties and its production on mass saving and energy saving. The small waste technology of semi manufactured skin from big horned cattle has been developed and put info operation. The designed technology permits to decrease heat energy expenditure under leather manufacturing of 1 min. dm2 till 2,9 GJ during vacuum convection drying and 20,0 GJ during convection drying as well leather raw material economy fill 5 ton in comparing with the traditional technology.

Данилкович А. Енергозбереження при формуванні капілярно-пористої структури шкіри / А. Данилкович, Р. Луцик, О. Жигоцький // Вісник Національного університету "Льввська політехніка". — Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. — № 452 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. — С. 129–133.

Endorsement

Review