Тестування теоретичних знань за допомогою тезауруса семантичних полів

2002-03-26

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто проблему тестування теоретичних знань в автоматизованих системах контролю. Запропоновано методи тестування теоретичних знань на основі використання тезауруса семантичних полів для побудови концептуальних моделей тексту відповіді на природній мові.
The problem testing of theoretical knowledge by automated testing systems is considered. Methods of construction of semantic models of natural language answer by means of the thesaurus of semantic fields are proposed.

Черепанова Ю. Ю. Тестування теоретичних знань за допомогою тезауруса семантичних полів / Ю. Ю. Черепанова // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 464 : Інформаційні системи та мережі. — С. 318–326.