Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто проблему сутності держави, яка актуальна як у теоретичному, так і в практичному плані й пов’язана з потребами дослідження сутності держави як категорії філософії та юриспруденції, аналізом закономірностей взаємовідносин розвитку та функціонування держави та її сутності. Статья посвящена решению проблемы сущности государства, актуальной как в теоретическом, так и в практическом плане и связанной с потребностями исследования сущности государства как категории философии и юриспруденции, анализом закономерностей взаимоотношений развития и функционирования государства и его сущности. This article is devoted to the problem of the nature of the state, which is relevant both in theoretical and in practical terms, and linked to the needs of research nature of the state as a category of philosophy and jurisprudence, the analysis of patterns of relationship development and functioning of the state and its entities.

сутність держави, теорія держави і права, історичний тип держави, державознавство, державотворення, форми правління, сущность государства, теория государства и права, исторический тип государства, государствоведение, формы правления, the nature of the state, theory of law, a historical type of state, gosudarstvovedenie, state, form of government

Шай Р. Я. Теоретико-правовий підхід щодо розуміння сутності держави в історії політико-правової думки / Р. Я. Шай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 837. – С. 373–377. – Бібліографія: 15 назв.

Endorsement

Review