Застосування конверторів від’ємного опору в радіотехнічних пристроях

Thumbnail Image

Розглянуто застосування конверторів від’ємного опору з метою покращання характеристик коливних кіл і генераторів з гіраторами і регуляторів фазового зсуву. Показано можливість побудови частотно незалежних широкодіапазонних регуляторів фазового зсуву з малою нелінійністю амплітудних і фазових залежностей. Application of converters of negative resistance with a purpose improvement of characteristics of oscillate circuits and generators with gyrators and regulators of phase changes are considered. Possibility of construction frequency independent wide-band regulators of phase changes with small nonlinear of amplitudes and phase distortions are shown.

Бучма І. Застосування конверторів від’ємного опору в радіотехнічних пристроях / І. Бучма, Р. В. Проць, К. С. Селенистий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 557 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 57–62. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review