Досліджено основні недоліки у застосуванні спрощеної системи оподаткування суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, проаналізовано наявні проблеми та запропоновано напрями удосконалення функціонування системи. It is investigated the main faults of application of simplified system of taxation of enterprise activity subjects – physical persons’ activity, is analysed the problems, which exist and is proposed the ways of its functioning improvement.

Андрейків Л. В. Напрями удосконалення функціонування спрощеної системи оподаткування приватних підприємців – фізичних осіб / Л. В. Андрейків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 71–76. – Бібліографія: 14 назв.