Журналу «Геолог України» – перші десять років

Видавництво Львівської політехніки

Журнал „Геолог України” є друкованим органом Всеукраїнської громадської організації Спілка геологів України. Відображає виробничі, наукові та інші творчі досягнення української та світової геологічної спільноти. Видавець – вищий навчальний заклад післядипломної освіти „Інститут Тутковського”. Журнал „Геолог Украины” является печатным органом Всеукраинской общественной организации Союз геологов Украины. Отображает производственные, научные и другие творческие достижения украинского и мирового геологического сообщества. Издатель – высшее учебное заведение последипломного обучения „Институт Тутковского”. Journal „Geologist of Ukraine” is the publication of all-Ukrainian public organization „The Union of geologists of Ukraine”. The journal reviews and presents productive, scientific and other creative achievements of the national and world geological community. The publisher is institute of postgraduate education „Tutkovsky Institute”.

"Наука: нові огляди”, "Інформація”, "Надра земні, надра духовні”, "Геологія, історія, культура”, "Імена”, "Наука: новые взгляды”, "Информация”, "Недра земные, недра духовные”, "Геология, история, культура”, "Имена”, "Science: new insights”, "Information”, "Earth’s interiors, interiors spiritual”, "Geology, history, culture”, "Names”

Лівенцева А. А. Журналу «Геолог України» – перші десять років / А. А. Лівенцева, Р. Ф. Федорів // Геодинаміка. – 2013. – № 2 (15) : Геофізичні технології прогнозування та моніторингу геологічного середовища : V Міжнародна наукова конференція до 95-річчя Національної академії наук України, 1–4 жовтня 2013 року, Львів. – С. 379–381.