Управлінські рішення сучасного менеджера та оцінка його діяльності

Розглядаються критерії оцінки управлінських рішень менеджера; кроки алгоритму та помилки в процесі їх прийняття, а також наведені результати соціально-психологічної оцінки діяльності керівника реального колективу. The estimation criterions of administrative manager decisions; algorithm steps and mistakes during their taking are considered and also the results of socially-psychological estimation of the leader activity of real collective are brought.

Мороз Л. І. Управлінські рішення сучасного менеджера та оцінка його діяльності / Л. І. Мороз, Б. Б. Коцан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 484 : Проблеми економіки та управління. – С. 329–334. – Бібліографія: 6 назв.