Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

У цій роботі, при заданих інтерполяційних умовах, оператор Урисона з невідомим ядром наближається операторним поліномом типу Бернштейна в Lp[0,1] (1<p<∞). Даються оцінки, виражені в термінах модулів гладкості. In this work, by the given interpolating conditions, the Urison operator with unknown kernel is approximated with operator polynomial of Bernstein type in Lp[0,1] (1<p<∞) Rates, expressed in the terms of modulus of smoothness, are given.

Демків І. І. Наближення оператора Урисона операторними поліномами типу Бернштейна в Lp [0,1] (1< p < ∞) / І. І. Демків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 143–150. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review