Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто динамічні властивості широкосмугових операційних вимірювальних підсилювачів, побудованих за ітераційним принципом. Рассмотрены динамические свойства операционных измерительных усилителей с широкой полосой пропускания, построенных по итерационному принципу. Dynamic properties of operating measuring iteration amplifier with the wide range are considered in the article.

Маслов І. Аналіз динамічних властивостей інваріантних перетворювачів інформації з коректуючими повтоорювачами сигналів / І. Маслов // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2003. – Випуск 62. – С. 89–92.

Endorsement

Review