Видавництво Львівської політехніки

Проаналізовано феномен Українського січового руху у Галичині, зокрема прослідковано ґенезу цього громадсько-політичного напряму від перших студентських “Січей” до формування українських Січових Стрільців на початку Першої світової війни. In this paper, the administrative documentation and the processes of juridical reforms of the Armed Forces of UPR Directory in warfare are analyzed on the basis of study of the documents of the Central State Archive of Supreme Bodies of the Power Government of Ukraine, and works of the diaspora’s and modern Ukrainian historians.

Нагірняк А. Я. До історії створення та діяльності січових організацій у Галичині (кінець ХІХ – початок ХХ ст.) / А. Я. Нагірняк // Держава та армія : [збірник наукових праць], присвячено 85-річчю професора Л. Є. Дещинського / відповідальний редактор С. В. Терський. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 41–46. – (Вісник / Національний університет "Львівська політехніка" ; № 752). – Бібліографія: 30 назв.