Проектування оптичних резонаторів потужних неперервних лазерів

Thumbnail Image

Запропоновано метод оптимізації конструктивних параметрів оптичних резонаторів потужних лазерів з врахуванням теплових деформацій дзеркал, які виникають внаслідок поглинання частини потужного лазерного випромінювання тонкоплівковим покриттям. Скоректовані радіуси кривизни робочих поверхонь дзеркал для промислових іонних лазерів із дзеркалами з типовим рівнем поглинання. The method of optimization of design data of optical resonators of powerful lasers is offered in view of thermal deformations of mirrors, which arise owing to absorption of a part of powerful laser radiation is thin-film by a covering. Is corrected radiuses of curvature of mirrors for industrial of ion lasers from mirrors with a typical level of absorption.

Бондарчук Я. М. Проектування оптичних резонаторів потужних неперервних лазерів / Я. М. Бондарчук, Г. А. Петровська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 455 : Електроніка. – С. 60–64. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review