Наведено методологічні основи обробки електрокардіосигналу при визначенні метрологічних характеристик його ритміки.
Methodological foundations of the electrocardiosignal processing under determining of metrology characteristics of its rhythmic are given.

Драган Я. П. Концепції і принципи побудови моделей дія означення метрологічних характеристик ритміки кардіосигналів / Я. П. Драган, Б. І. Яворський, Є. Б. Яворська // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 200–205.

Endorsement

Review