Розробка програмного забезпечення у ЛННБ України ім. В. Стефаника

Розглянуто нові розробки автоматизації бібліотечних процесів у ЛННБ України ім. В. Стефаника. A new developments of V. Stefanyk LNSL of Ukraine processes automation are considered.

програмне забезпечення, контрольно-пропускна система, веб-модуль статистики, image-каталог, software, control system, web statistics module, image-catalog

Коник Б. Розробка програмного забезпечення у ЛННБ України ім. В. Стефаника / Б. Коник, О. Паславський // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 177–180.