Вплив парціального тиску водяної пари та Індекса показника заломлення повітря на величини cухої та вологої складових зенітної тропосферної затримки

No Thumbnail Available

Date

2011

Journal Title

Journal ISSN

Volume Title

Publisher

Видавництво Львівської політехніки

Abstract

Розглядаються основні формули визначення індексу показника заломлення повітря для ультракоротких радіохвиль а також формули для обчислення парціального тиску водяної пари. За ними визначено суху і вологу складові зенітної тропосферної затримки числовим інтегруванням. Проведено порівняння з відповідних затримок, за формулами (1-3) та формулами (4) і (5).

Description

Keywords

суха та волога складові зенітної тропосферної затримки, індекс показника заломлення, парціальний тиск водяної пари

Citation

Турчин Н. Вплив парціального тиску водяної пари та Індекса показника заломлення повітря на величини cухої та вологої складових зенітної тропосферної затримки / Надія Турчин // Геодезія, архітектура та будівництво : матеріали IV Міжнародної конференції молодих вчених GAC-2011, 24–26 листопада 2011 р., Україна, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 194–195. – (3-й Міжнародний молодіжний фестиваль науки "Litteris et Artibus"). – Бібліографія: 2 назви.