Date
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»
Abstract
Обґрунтовано безпошуковий метод ідентифікації коефіцієнта передачі паперового полотна в системі автоматичного регулювання натягу. Визначено параметри настроювання системи ідентифікації. The searchless identification method of the paper web gear coefficient in the automatic control system is motivated. The adjusting parameters of the identification system are determined.
Keywords
Citation
Винницький В. М. Ідентифікація коефіцієнта передачі паперового полотна в системі автоматичного регулювання натягу / В. М. Винницький, Є. С. Лонкевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 29-34. – Бібліографія: 5 назв.