Забезпечення якості виконання вимірювань під час атестації лабораторій

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто чинну нормативну базу та методологію атестації вимірювальних лабораторій з урахуванням настанов ІSO/IES. Рассмотрена существующая нормативная база и методология аттестации измерительных лабораторий с учетом ISO/IES. We consider the existing regulatory framework and methodology for certification of laboratories measuring the light guidance of ISO/IES.

Друзюк В. Забезпечення якості виконання вимірювань під час атестації лабораторій / Василь Друзюк, Ігор. Сидорко, Роман Байцар // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – Випуск 71. – С. 135–138. – Бібліографія: 12 назв.