Thumbnail Image

Здійснено випробування монолітної залізобетонної плити проїзної частини автодорожнього моста із незмінною опалубкою з металевого профільованого настилу. Статичними випробуваннями плити завантаженим баластом автомобілем встановлено, що металевий профільований настил включився у сумісну роботу з бетоном і працює як зовнішня арматура. Прийнята конструкція плити проїзної частини моста має достатню міцність, жорсткість і тріщиностійкість для сприйняття нормованих тимчасових навантажень. Testing of bridge deck slab with reinforcement by a profiled metal floor are considered. By static test of a deck slab it has been established, that profiled metal floor works as external armature. The accepted design of a plate possesses sufficient strength, rigidity and crack resistance for perception of temporary loads.

плита проїзної частини, профільований настил, зовнішня арматура, міцність, жорсткість і тріщиностійкість, deck slab, metal floor, external armature, strength, rigidity and crack resistance

Коваль М. П. Випробування плити проїзної частини із зовнішнім армуванням автодорожнього залізобетонного моста / М. П. Коваль // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 245–252. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review