2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі історичних джерел показані перспективи вирішення питання української державності в планах і діяльності національних політичних сил, зокрема ОУН, на початковому етапі Другої світової війни.
Based on historical sources, the perspectives of Ukrainian state independence decision in the plans and activities of national political forces, OUN in particular, at the beginning stage of World War II are shown.

Гаврилів І. О. Проблема української державності на тлі геополітичних змін у Європі напередодні та на початку Другої світової війни / І. О. Гаврилів // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 137–143.