Фармакоекономіка: формування витрат в системі страхової медицини

Аналізуються літературні дані та практичний досвід застосування методів фармакоекономіки в створенні медичних експертних стандартів для системи страхової медицини України. Виявлені позитивні сторони застосування такої системи страхування в умовах ринкової економіки. Literature dates and practical experience of using of pharmaceutical economy methods in the formation of medical expert standards for the system of medical insurance in Ukraine has been analyzed. Positive sides of using this insurance system under market economy circumstances have been established.

Кричковська А. М. Фармакоекономіка: формування витрат в системі страхової медицини / А. М. Кричковська, В. Г. Червецова, Л. Д. Болібрух, В. П. Новіков // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 228–234. – Бібліографія: 5 назв.