Оцінка періоду гауссового періодично нестаціонарного випадкового процесу

2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Викладена схема отримання періоду для гауссового періодично корельованого випадкового процесу з використанням методу максимальної правдоподібності. Імовірнісні оцінки отримані за допомогою розкладу в ряд з використанням методу малого параметра. В першому наближенні отримано вирази для зміщення.
The plan of obtaining of period for the gaussian stochastic process with usage of maximum likelihood method are presented. The probability estimates are derived with the help of factorize in a Taylor series with usage by the method of small parameter. In the first approximation the expression for the bias are given.

Кісь М. Ю. Оцінка періоду гауссового періодично нестаціонарного випадкового процесу / М. Ю. Кісь, І. М. Яворський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 25–29.

Endorsement

Review