Стійкість сталевих каркасів, підсилених під навантаженням

Thumbnail Image

Викладені результати досліджень особливостей роботи сталевих каркасів, підсилених під експлуатаційним навантаженням з врахуванням пружно-пластичної стадії їх роботи та деформативності. Показано вплив початкових деформацій, напружень та регулювання зусиль на стійкість стиснутих стрижнів каркасів у результаті їх підсилення. Here are stated the results of steel building work research which were strengthen under operating loading effect subject to elastic and plastic phase of their work and deformability. Here are showing results of initial deformations, intensity of stress, control of stress and how it influence to the constancy of struct bars from this building after it were strengthen.

сталеві каркаси, підсилення, експлуатаційне навантаження, steel building, strengthening, operating loading

Більський М. Р. Стійкість сталевих каркасів, підсилених під навантаженням / М. Р. Більський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2011. – № 697 : Теорія і практика будівництва. – С. 30–35. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review