Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано особливості інтелектуальних систем збирання і обробки даних, які вимагають застосування імітаційного моделювання і пришвидшеного масштабу часу для метрологічних досліджень. Запропоновано структуру спеціалізованого програмного засобу – метрологічного програмного тесту – для досліджень інтелектуальних систем збирання і обробки даних від термопар. Наведено результати дослідження інтелектуальних і звичайних систем з використанням метрологічного програмного тесту. The properties of intelligent data acquisition systems which demands simulation in the accelerated time scale during metrology testing are analyzed. Also there is proposed structure of the specialized software routine – metrology software test – for investigation of intelligent data acquisition systems using thermocouples. There are presented results of ordinary and intelligent data acquisition systems testing using metrology software test.

Кочан Р. В.Тестування інтелектуальних систем збирання даних за допомогою метрологічного програмного тесту / Р. В. Кочан // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 500 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 9–18. – Бібліографія: 20 назв.