До питання формування критеріїв оцінки фінансового стану підприємства

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Обґрунтовано можливість визначення системи критеріїв оцінки фінансово-господарського стану підприємств, виходячи з класифікації сфер фінансової діяльності підприємства. Досконале володіння запропонованим алгоритмом дозволить своєчасно приймати правильні управлінські рішення. In the article the possibility of definition of a system of criterions of an evaluation of a financial-economic condition of the enterprises proceeding from a classification of orbs of financial activity of the enterprise is justified. The perfect mastering by offered algorithm will allow to supply acceptance of duly and correct administrative solutions.

Теребух A. A. До питання формування критеріїв оцінки фінансового стану підприємства / А. А. Теребух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 425 : Проблеми економіки та управління. – С. 21–26. – Бібліографія: 2 назви.