Система соціального забезпечення у спрощених режимах оподаткування

Досліджено методичні та прикладні проблеми при системі нарахувань загальнообов’язкових державних соціальних внесків “підприємцями-спрощенцями”, запропоновано напрямки та шляхи її удосконалення. Here we discussed the methodical and applied problems concerning the system of extra charge of the necessary state social payments paid by enterprisers who use the simplified system of taxation, aiso we suggested some directions and ways of improvement for the future.

Андрейків Л. В. Система соціального забезпечення у спрощених режимах оподаткування / Л. В. Андрейків // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 179–185. – Бібліографія: 5 назв.