Експериментальні дослідження полімерного сонячного колектора

Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Наведено результати досліджень теплових характеристик запропонованої конструкції полімерного сонячного колектора. A constructive solution of biogas plant is proposed. The results of studies of the temperature parameter bioreactor in the application of solar energy are given.

сонячний колектор, геліосистема, полімерні матеріали, стільниковий полікарбонат, нетрадиційні джерела енергії, solar collector, solar system, polymeric materials, cellular polycarbonate, non-traditional energy sources

Желих В. М. Експериментальні дослідження полімерного сонячного колектора / В. М. Желих, Б. І. Пізнак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 112–116. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review