Управлінська інформація як фактор розвитку економічной організації

Date
Authors
Назарова, Г. В.
Journal Title
Journal ISSN
Volume Title
Publisher
Видавництво Національного університету "Львівська політехніка"
Abstract
Розглянуто питання ролі управлінської інформації в умовах інформаційної революції кінця ХХ – початку ХХІ ст. Визначене інформаційне середовище економічної організації. Наведена класифікація і розкрито зміст основних характеристик управлінської інформації, таких, як обсяг, корисність, якість, насиченість, оперативність, захищеність. Подана методика управління захистом інформації. The problems of place and role of management information in conditions of information revolution of the end of 20th and the beginning of 21st century are considered. The information environment of economic organization are determined. The classification of main properties of management information, such as volume, usefulness, quality, intensity, timeliness, protection are given and sense of these are determined. The strategy of operating of information protection in an economic organization is given. The criterion of complex evaluation of management information is involved.
Keywords
Citation
Назарова Г. В. Управлінська інформація як фактор розвитку економічної організації / Г. В. Назарова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 73–81. – Бібліографія: 7 назв.