Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто питання стабілізації товщини плівки компенсацією зміни рівня пасти в лійці литтєвого пристрою пневматичним методом за рахунок створення над дзеркалом шлікера надлишкового тиску. Отримана математична залежність поточних значень діаметрів заслонки від величини її ходу.

Завербний А. Визначення параметрів пристрою для лиття товстих плівок з компенсацією рівня шлікера / Андрій Завербний // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 71–73.