Thumbnail Image

Проаналізовано розподіл статичних тисків в корпусі джерельнoго двокамерного повітророзподільника з внутрішньою і лицевою дірчастоперфорованими стінками без поличкових вирівнювачів тиску та з горизонтальними чотириполичковими вирівню- вачами тиску у первинній тисковій камері та визначено його коефіцієнти місцевих опорів. Static pressure distribution in source two-chamber has been air distribution device unit with internal and face hole-perforated walls without shelf pressure equalizer and with horizontal 4-shelfed equalizers in the first pressure chamber has been analyzed and its local resistance coefficients has been determined.

Жуковський С. С. Забезпечення рівномірності статичних тисків в корпусі джерельного двокамерного повітророздільника / С. С. Жуковський, Г. М. Клименко, О. М.Савчин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 627 : Теорія і практика будівництва. – С. 97–106. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review