Розглянуті питання, пов’язані з вживанням безприйменникових словосполучень іменників у сучасній англійській мові. Показано структурну різноманітність та складність семантики таких структур, виділено основні суперечливі моменти, пов’язані з їх лінгвістичним аналізом. The paper deals with the wide range of problems peculiar to the use of nominal groups with noun premodification in modern English. The structural diversity and semantic complexity of contact noun combinations have been shown. The main stumbling blocks of linguistic treatment of such noun sequences have been distinguished.

Маляр М. М. Особливості синтаксичних структур модифікації (на матеріалі словосполучень типу N + N у сучасній англійській мові) / М. М. Маляр // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 88–92. – Бібліографія: 6 назв.