Поняття та види ефективності систем менеджменту машинобудівних підприємств

Удосконалено поняття ефективності та соціально-економічної ефективності на засадах виділення балансу та дисбалансу інтересів зацікавлених груп діяльності машинобудівних підприємств. На основі аналізу видів ефективності розроблена класифікація ефективності менеджменту машинобудівних підприємств. Також автором подано способи та сфери застосування запропонованих класифікацій ефективності. The meaning of efficiency and social-economic efficiency basing on balance and unbalance interesting group of machine-building enterprises was enhanced. It was elaborated classification of management effectiveness of machine-building enterprises. The ways and spheres of using of elaborated efficiency classification were proposed.

Подольчак Н. Ю. Поняття та види ефективності систем менеджменту машинобудівних підприємств / Н. Ю. Подольчак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 606 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 203–210. – Бібліографія: 17 назв.