Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Досліджено вплив попередньої витримки бетонної суміші за температури 45±3 °С на характеристики міцності і тріщиностійкості затверділого бетону. Виявлено позитивну роль комплексного хімічного додатка на основі натрію сульфату і суперпласти-фікатора. The effect of the preseasoned concrete mixture at the temperature 45±3°С on the characteristics of the firmness and crack resistance of the hardened concrete has been investigated. The positive role of the complex chemical admixture on the basis of sodium sulphate and superplasticizer has been revealed.

Солодкий С. Й. Закономірності впливу попередньої витримки бетонної суміші на тріщиностійкість бетонів / С. Й. Солодкий, Р. А. Аларджан // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 600 : Теорія і практика будівництва. – С. 289–292. – Бібліографія: 5 назв.