Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

У роботі наведені результати досліджень на малоциклову втому пульсуючим згином у різних активних середовищах зразків, виготовлених із сталей електрошлакової переплавки. Показано покращання службових властивостей вказаних сталей.

Пістун І. Вплив електрошлакової переплавки і зміцнення вибухом на чутливість сталі до концентрації напружень / Ігор Пістун, Борис Цибко, Роман Стець // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”, 1999. — № 359 : Оптитимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 86–87.