Археологічні розкопки на території Керчі під час Другої світової війни

Досліджено історію археологічних античних пам’яток на території Керчі у 1944–1945 рр., а також діяльність Керченського історико-археологічного музею в галузі охорони археологічної спадщини. Введено в науковий обіг нові джерельні дані з цього питання. The article is dedicated to history of archaeological investigations of antiquity monuments in Kerch during 1944–1945 years. The place and role of Kerch historical-archaeological museum was shown in branch security of archaeological environment. Some previously unknown materials were presented.

Баукова А. Ю. Археологічні розкопки на території Керчі під час Другої світової війни / А. Ю. Баукова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 155–158. – Бібліографія: 12 назв.