Research results about fast converting series stability and immunity during acquisition and transformations of periodic signals informational parameters are presented in this paper. Досліджується завадостійкість швидкозбіжних рядів при використанні для перетворення і виділення інформаційних параметрів періодичних сигналів.

Якушев В. С. Дослідження завадостійкості комбінованих алгоритмів при перетворенні інформаційних характеристик періодичних сигналів / В. С. Якушев // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 325-333. – Бібліографія: 7 назв.