Вивчено кількісні параметри мікроструктури, твердість і мікротвердість колісної сталі після плазмового зміцнення. Показано вплив величини зерна, різнозернистості на зносостійкість зон термічного впливу поверхні кочення з різним структурним станом. The quantitative structure parameters, hardness and microhardness of a van steel after surface hardening by plasma are studied. Grain size, variation in grain size influence on wear resistance of thermal effect zones of rolling surface with different structure state.

Вплив мікроструктури на зносостійкість колісної сталі після плазмового зміцнення / Т. М. Мещерякова, І. П. Лаушник, С. А. Беспалов, М. О. Кузін // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2000. – № 412 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 120-124. – Бібліографія: 4 назви.