Методи видобування даних з баз нечітких знань

Національний університет “Львівська політехніка”

Досліджено нечіткі методи видобування даних. Акцент при цьому робиться на інтелектуальному аналізі баз нечітких знань та задачах, які при цьому виникають. Описано найпопулярніші сьогодні методи, їхні переваги та отримані за їх допомогою результати. Наведено узагальнені варіанти використання таких методів. The paper aims to study the fuzzy data mining techniques. The emphasis is put on an intelligent analysis of fuzzy knowledge bases and problems that arise. Most popular methods are described, their advantages and results obtained with their assistance are highlighted. Generalized use cases of such methods are given.

нечіткі методи видобування даних, база нечітких правил, нечітка логіка, база знань, fuzzy data mining methods, fuzzy rule base, fuzzy logic, knowledge base

Сєдушев О. Ю. Методи видобування даних з баз нечітких знань / О. Ю. Сєдушев, Є. В. Буров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2014. – № 783 : Інформаційні системи та мережі. – С. 193–203. – Бібліографія: 19 назв.