Thumbnail Image

Розглянуто теоретико методологічні основи становлення та розвитку кластерів. Проаналізовано світовий досвід їх формування та ефективного функціонування. Визнaчено переваги об’єднання підприємств в кластери та вплив останніх на розвиток трансферту технологій. The article considers the theoretical and methodological grounds for the cluster’s formation and development. The world knowledge of their formed and effective functioning are considered. The advantages of the enterprise’s consolidation into the clusters and their influence on the technology’s development are defined.

Кластер, трансферт технологій, інноваційна модель, венчурний капітал, технологічний кластер, промисловий кластер

Третько В. В. Світовий досвід становлення та розвитку кластерів як інструмента активізації трансферту технологій / В. В. Третько, О. В. Любохинець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 331–336. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review