Лазерне легування сплаву Ti-6Al-4V Нітроґеном, Карбоном та Бором формує в поверхневому шарікомпозитну структуру, яка складається в основному з дендритівTi(C,N), розміщених у порівнянопластичній мартенситній матриці.Laser alloying of Ti-6Al-4V with N2, C, BN produces in the surface layer copositemicrostructure which contain mainly Ti(C,N) dendrites uniformly distributed in the ductilemartensitic matrix.

Плешаков Е. І. Структура та фазовий склад сплаву Ti-6AI-4V після комплексного лазерного легування / Е. І. Плешаков, О. В. Кирилів, В. С. Онуферко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 515 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 132-134. – Бібліографія: 6 назв.