Тенденції розвитку стандартів ISO серії 9000

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано тенденції розвитку міжнародних стандартів ІSО серії 9000 та підходів до управління якістю в період з початку введення першої версії стандартів і дотепер. Наводяться дані про зміни, які вже відбуваються і ще відбудуться при перегляді міжнародних стандартів вищезгаданої серії. Осуществляется анализ тенденций развития международных стандартов ІSО серии 9000 и подходов к управлению качеством в период с начала введения первой версии стандартов и к настоящему времени. Приводятся данные об изменениях, которые уже происходят и еще произойдут при пересмотре международных стандартов выше упомянутой серии. The analysis of the development tendencies of the international ISO standards of the series 9000 and approaches to quality management in the period from the beginning of introduction of the standard primary version and to the present time is conducted. Data concerning the changes which have already taken place and will happen in the future at the revision of international standards of mentioned above series are notified.

Байцар Р. Тенденції розвитку стандартів ISO серії 9000 / Байцар Роман, Гунькало Алла // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 89–91. – Бібліографія: 6 назв.